• -60,00 €
SOEKS Ecovisor F4 vandens kokybės ir nitratų kiekio matuoklis + žuvis

SOEKS Ecovisor F4 vandens kokybės+nitratų kiekio+radiacijos+elektromagnetinio lauko matuoklis

Ecovisor F4

3 Prekės
280,00 €
220,00 € Sutaupote 60,00 €
Su mokesčiais
Kaina per aukšta? Pasiūlykite savo kainą.

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Jūsų pasiūlymas priimtas. Patikrinkite el. paštą.

  • Vietoj kablelio naudokite tašką
  •     *Privalomi laukai

Įkeliama

Kiekis

SOEKS Ecovisor F4: geriausias rezultatas, keturios funkcijos viename įrenginyje.

Jutiklinis ekranas
Radiacijos lygio nustatymas (dozimetras)
Nitratų kiekio matavimas vaisiuose ir daržovėse (nitratų testeris)
Vandens kokybės matavimas (TDS matuoklis)
Aukštos elektromagnetinės spinduliuotės sričių aptikimas"SOEKS Ecovisor F4": geriausias rezultatas, keturios funkcijos viename įrenginyje.
Jutiklinis ekranas
Radiacijos lygio nustatymas (dozimetras)
Nitratų kiekio matavimas vaisiuose ir daržovėse (nitratų testeris)
Vandens kokybės matavimas (TDS matuoklis)
Aukštos elektromagnetinės spinduliuotės sričių aptikimas

Garantija individualiems vartotojams: 24 mėn.

Garantija įmonėms:  12 mėn.

Platus galimų matuoti produktų sąrašas. 

Kompozitinis zondas. Vienalaikis kelių taškų matavimas. Tikslus bet kurios temperatūros gaminio matavimas.

Patogesnis ir greitesnis matavimas! Kai dangtelis nuimamas, prietaisas automatiškai įsijungia į nitratų lygio matavimo režimą.

Bet kokių objektų radiacijos fono lygio matavimas!

Vandens kokybės vertinimas. Dabar galite pamatuoti vandens kokybę ir įvertinti savo filtro charakteristikas naudodami "SOEKS Ecovisor F4".

Elektromagnetinio lauko lygio įvertinimas namuose, gyvenamosiose zonose ir gretimose teritorijose.

Prietaisą galite prijungti prie kompiuterio! Dabar galite atnaujinti programinę įrangą per kompiuterį ir įkelti statistinius duomenis.

Įrenginys tiekiamas su baterijomis. Akumuliatorių tarnavimo laikas yra ne mažiau kaip 2 metai. Akumuliatorius galima keisti. Galite naudoti AAA baterijas vietoj akumuliatorių.

"SOEKS" "Ecovisor F4" - tai tikroji namų laboratorija, jungianti 4 funkcijas viename įrenginyje! Lengva ir patogu apsaugoti savo šeimos sveikatą, kai padeda pažangios technologijos. "Ecovisor F4" jungia visas aukščiausios klasės "SOEKS" kompanijos technologijas. Puikus moderniausias dizainas ir puiki ergonomika, galime sąžiningai teigti, kad tai geriausias mūsų įrengimas.

"Ecovisor" korpusas pagamintas iš satinu dengtos medžiagos su guminėmis detalėmis. Jutiklinis ekranas pagerina valdymą ir sukuria daugiau vizualių sąsajų. "SOEKS" "Ecovisor" yra paprasta naudoti net nepatyrusiam vartotojui. Naująjį "Ecovisor" galima prijungti prie kompiuterio, todėl galite lengvai atnaujinti programinę įrangą. "Ecovisor F4" jau turi akumuliatorius, jis tiekiamas su įkrovikliu ir kabeliu prijungimui prie kompiuterio.

"Ecovisor" - greitas ir paprastas būdas patikrinti maisto produktų kokybę. Jums tereikia išsirinkti produktą iš sąrašo. Rasite net egzotiškiausių vaisių ir daržovių. Visi nitratų lygio ribojimai jau yra įtraukti į "SOEKS Ecovisor" atmintį. Nereikia prisiminti sudėtingų formulių: "Ecovisor" generuoja skaitmeninius ir grafinius įspėjimus, kai ribos viršijamos. Pavyzdžiui, "Reikšmingas standarto perviršis" pavojingiems produktams ir "Normalus nitratų kiekis" saugiems.

"Ecovisor" naujas sudėtinis zondas labai skiriasi nuo ankstesnių modelių. Matavimai atliekami keliuose taškuose, siekiant užtikrinti didesnį tikslumą. Seni modeliai siekė didžiausią matavimo tikslumą produktams esant kambario temperatūros. Naujasis "Ecovisor F4" turi įmontuotą šilumos kompensavimo jutiklį, kuris užtikrina geresnį tikslumą ir leidžia išmatuoti net atšaldytus produktus.

Ecovisor F4 jau turi įmontuotą dozimetrą. Jis gali patikrinti maisto produktų, vandens ir kitų objektų fono radiacijos lygį. Po aktyvacijos Ecovisor SOKEKS nuolat matuoja spinduliuotę ir stebi sukauptą dozę. Jeigu jūs dažnai skraidysite lėktuvu, ar kitu būdu susidursite su radiologiniu poveikiu ligoninėje arba susidursite su radioaktyviais objektais, "Ecovisor" įmontuotasis dozimetras jums taps nepakeičiamas. Jei kas mėnesį sukaupta spinduliuotės dozė viršija leistiną lygį, "Ecovisor F4" jus įspės apie pavojų jūsų sveikatai.

Vanduo yra gyvybės, bet tai gali būti ir pavojaus šaltinis. Naudodamiesi "SOEKS Ecovisor", galite aptikti vandens užterštumą, patikrinti filtro charakteristikas ir vandens kokybę.

Mes apsupti elektros prietaisais ir nuolat susiduriame su elektromagnetine spinduliuote. Elektriniai prietaisai sukuria didelį elektromagnetinės spinduliuotės lauką. "SOEKS Ecovisor" turi įmontuotus elektros ir magnetinio lauko jutiklius. "Ecovisor" lengvai padės jums aptikti didelės spinduliuotės sritis. Kartais perstumiant kūdikio lovelę arba sofą 50-60 cm,  galima išvengti daugelio sveikatos problemų.

Įrenginyje įdiegtos kalbos:
Anglų
Vokiečių
Bulgarų
Rumunų
Turkų
Rusų

KAIP SKAIČIUOTI SU DARŽOVĖMIS IR VAISIAIS GAUNAMĄ NITRATŲ KIEKĮ?

Prietaisas matuoja nitratų kiekį kilograme produkto svorio. Saugus suaugusiam žmogui šis kiekis yra apie 200-300 mg nitratų per parą. Toksiška dozė suaugusiam žmogui yra 600–700 mg nitratų per parą.

Pavyzdys. Išmatavus buroką, įrenginys parodė 1000 mg nitratų kilograme. Produktui tai yra norma, tačiau nepakenkiant sveikatai, galima suvartoti 200 gramų tokių burokų. Išmatavus arbūzą ir gavus 350 mg / kg parodymą, turite suprasti, kad suvartojęs 2 kg tokios kokybės arbūzo, žmogus rizikuoja apsinuodyti.

Reikia nepamiršti, kad gautas rezultatas yra vertinamasis ir negali pakeisti kiekybinės cheminės analizės specializuotoje chemijos laboratorijoje, kuri nėra nemokama ir užima daug laiko. 

NITRATŲ NORMOS

Produktas

Nitratų norma

Abrikosai

60 mg/kg

Arbūzai

60 mg/kg

Bananai

200 mg/kg

Baklažanas

300 mg/kg

Vynuogės

60 mg/kg

Kriaušė

60 mg/kg

Žalumynai

2000 mg/kg

Melionas

90 mg/kg

Ankstyvieji kopūstai

900 mg/kg

Vėlyvieji kopūstai

500 mg/kg

Cukinijos

400 mg/kg

Bulvės

250 mg/kg

Braškės

100 mg/kg

Svogūnų galvos

80 mg/kg

Svogūnų laiškai

600 mg/kg

Ankstyvosios morkos

400 mg/kg

Vėlyvosios morkos

250 mg/kg

Nektarinai

60 mg/kg

Agurkas (augintas lauke)

150 mg/kg

Agurkas (augintas šiltnamyje)

400 mg/kg

Paprika (saldžioji)

250 mg/kg

Persikai

60 mg/kg

Pomidoras (augintas lauke)

150 mg/kg

Pomidoras (augintas šiltnamyje)

300 mg/kg

Ridikėliai

1500 mg/kg

Ridikas

1000 mg/kg

Salotos

2000 mg/kg

Burokėliai

1400 mg/kg

Persimonas

60 mg/kg

Obuolys

60 mg/kg

Vaikų norma

50 mg/kg

Šviežia mėsa

200 mg/kg

Ecovisor F4
3 Prekės

Charakteristikos

Vandens kokybės matuoklis
YRA
Nitratų kiekio matuoklis
YRA
Radiacijos matuoklis
YRA
Elektromagnetinio lauko matuoklis
YRA