×

Teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Prekių pirkimas lizingu

Atsiskaityti už prekes lizingu galima mokėjimo metu (4 užsakymo žingsnis), pasirinkus mokėjimo būdą PAYSERA (žemiau esančiame paveikslėlyje pažymėta raudona rodykle).

Pasirinkus šį mokėjimo būdą, jei suma, už kurią ketinate įsigyti prekes pakankama sudaryti prekių pirkimo- pardavimo išsimokėtinai sutartį, rasite lizingo bendrovių Mokilizingas ir General Financing (pažymėtos žemiau esančiame paveikslėlyje raudona rodykle) logotipus (jei suma nepakankama, logotipų nematysite).

Pasirinkite bendrovę ir bus pateikta informacija, kaip sudaryti lizingo sutartį.