NEITRONIK MG-04М

MG-04М

18 Prekės
21,00 €
Su mokesčiais
Kaina per aukšta? Pasiūlykite savo kainą.

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Jūsų pasiūlymas priimtas. Patikrinkite el. paštą.

  • Vietoj kablelio naudokite tašką
  •     *Privalomi laukai

Įkeliama

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Kiekis Vieneto kaina Sutaupote
3 19,00 € 6,00 €
5 18,00 € 15,00 €
8 17,00 € 32,00 €
Kiekis

Geriausia apsauga nuo mobiliųjų telefonų ir kompiuterių  spinduliuotės! 

NEITRONIK - tai apsauga nuo elektromagnetinės spinduliuotės, kuri neturi efektyvumo ir patogumo analogų. Veiksmingai šalina žalingą spinduliuotės poveikį organizmui, nebloginant naudojamų buitinių prietaisų savybių. 

Prietaisas pagamintas dviejų variantų, pritaikytų įvairiems buitiniams prietaisams:

MG-04 (M)
kompiuterių ir televizorių monitoriams, nešiojamųjų kompiuterių ekranams, planšetiniams kompiuteriams ir elektroninėms knygoms (dažniams mažiau kaip 450 MHz).

PAKUOTĖJE  1 VNT. 

"Neitronik" yra unikali apsaugos priemonė nuo įvairių buitinių prietaisų skleidžiamos elektromagnetinės spinduliuotės. "Neitronik" yra pasyvi antena (ekranas), pagaminta iš laidžios medžiagos, kuri lazeriu padengta plonu sluoksniu ant skaidraus pagrindo. Šio įrenginio pagrindinės savybės yra dvejopo poveikio:

- mažina poveikį imuninei, centrinei nervų, reprodukcinei, endokrininei sistemoms, didina organizmo gebėjimą prisitaikyti.

- "sinerginis" poveikis, kuris atsiranda, įrenginį gaminant ir naudojant masiškai, sumažinama bendra elektromagnetinė spinduliuotė aplinkoje. 

NEITRONIK televizoriui ir monitoriui

Apsaugai nuo kenksmingo televizorių, kompiuterių monitorių, nešiojamųjų kompiuterių, grafinių ekranų įvairiems tikslams, naudokite "Neutronik MG-04M". Jei nešiojamasis kompiuteris turi "Wi-Fi" modulį, "Neutronik MG-03" taip pat turi būti įdiegtas.

NEITRONIK planšetiniams kompiuteriams ir elektroninėms knygoms

Ekranai planšetiniams kompiuteriams ir elektroninėms knygoms "Neutronik MG-04M", efektyviai neutralizuoja žalingos radiacijos šaltinius. Neigiamo integruoto belaidžio prieigos taško Wi-Fi, 3G / 4G, GPRS ir kt. poveikio šalinimui, naudojamame įrenginyje taip pat turi būti įdiegtas Neutronik MG-03 ir / arba Neitronik 5GRS.

NEITRONIK "Wi-Fi" maršrutizatoriui

Prieigos taškas Wi-Fi yra kenksmingos aukšto dažnio radiacijos šaltinis. Efektyviai apsaugai, įdiekite maršrutizatorių Neitronik MG-03 ir / arba Neitronik 5GRS.

NEITRONIK mikrobangų krosnelei

Dėmesio! Maisto produktai, virti arba šildomi mikrobangų krosnelėje, praranda iki 90% naudingų savybių. Reguliarus maisto produktų apdorotų mikrobangų krosnelėje vartojimas gali sukelti navikų atsiradimą (išsamesnės informacijos žr. Ar maistas iš mikrobangų krosnelės kenksmingas?). Todėl mes primygtinai rekomenduojame visiškai nenaudoti šio buitinio prietaiso.

Nepaisant to, jei esate priverstas naudotis mikrobangų krosnele darbe ar namuose, galite apsaugoti save nuo kenksmingos spinduliuotės naudodami Neutronik MG-03 ir / arba Neutronik 5GRS. 

Kaip veikia NEITRONIK?

NEITRONIK remiasi unikalia technologija, gauta remiantis patirtimi. Šiuolaikinės mokslinės žinios ir eksperimentiniai duomenys rodo tokį NEITRONIK  veikimo principą.

NEITRONIK prietaiso pagrindas yra "know-how" - patentuotas erdvinis linijų išsidėstymas, suprojektuotas į plokštumą iš trijų matmenų. Ši tinklelis (matrica) yra pasyvi antena, kuri pakeičia ir iš naujo perduoda elektromagnetines bangas. Anteną NEITRONIK suaktyvina buitinės technikos spinduliuotė ir sukuriamas antrinis laukas, kuris sąveikoje su pirmine spinduliuote, transformuoja jų spinduliuotės spektrą į saugią formą žmonėms, tai yra, keičia spinduliavimo krypties  pirminio elektromagnetinio lauko diagramą.

NEITRONIK naudojimo instrukcijos / kaip įdiegti

NEITRONIK yra labai lengvas. Jis pradeda veikti iš karto po įrengimo ir po kelių dienų pasiekia maksimalų efektyvumą. Tikslus kelių paprastų taisyklių laikymasis, leis jums naudoti NEITRONIK neribotą laiką, neprarandant apsauginių savybių. 

1. Nenuplėškite NEITRONIK, priklijuoto prie prietaiso paviršiaus. Hologramos struktūros pažeidimas sukelia dalinį ar visišką apsauginių savybių praradimą.

2. Nerekomenduojama dažnai perkelti NEITRONIK nuo vieno spinduliuojančio prietaiso ant kito, nes jo didžiausias efektyvumas neatsiranda iš karto, o po trumpos "adaptacijos".

Dažniausiai užduodami klausimai

1. Ar galiu naudoti NEITRONIK ant moderniausių telefonų korpusų arba, pageidautina, baterių?

Atsakymas: reikia dėti jį ant galinio dangtelio.

2. Galima naudoti du NEITRONIK  antšiuolaikinio telefono, ar tai nėra būtina?

 Atsakymas: nebūtina.

3. Kiek šiais laikais gana aktyviai naudojantis telefonu ar kitais įtaisais, užtenka NEITRONIK veikimo?

Atsakymas: NEITRONIK dirba nuolat, kai telefonas yra įjungtas, ir jis nenukenčia nuo veikimo (jei nėra mechaninių pažeidimų, veikia neribotą laiką).

4. Pasibaigus terminui pageidautina jį pašalinti iš karto arba jis vis dar nepraranda savo poveikio?

Atsakymas: tarnavimo laikas neribotas.

5. NEITRONIK privalumai?

Atsakymas: NEITRONIK  privalumai- jis sumažina elektromagnetinio lauko intensyvumą (gerina aplinką) ir pašalina magnetinį krūvį organizmui - tokių savybių, kol kas niekas nenurodė.

6. Koks produkto unikalumas?

A: Unikalu yra tai, kad pasyvi antena yra pajėgi keisti elektromagnetinę spinduliuotę ir daro telefoną saugiu (o know-haw - tai sukurta programavimo sistema - NEITRONIK  šifras yra 64 simbolių, tai užtrunka išmokti nuo 5 iki 10 metų)

7. Kaip šis mažas dalykas veikia?

Atsakymas: Radiofizikai sako, kad NEITRONIK veikia atspindėtos bangos zonoje, tai yra telefono banga krinta ant NEITRONIK, atsiranda antrinė banga, kuri slopina pirmąją (procesas yra sudėtingas ir šiandien mokslininkai šio proceso nėra aprašę), bet tokiu būdu sumažinama telefonų spinduliuotės poveikis žmogaus organizmui (žr. tyrimų protokolus)

8. Kaip tinkamai pritvirtinti NEITRONIK: ant korpuso ar baterijos (akumuliatoriaus)?

Atsakymas: ant korpuso.

9. Kaip parodyti klientui, kad NEITRONIK veikia? Nėra jokių fizinių įrodymų, tik žodžiai!

Atsakymas: Fizinių įrodymų daugybė, spalio 26 skaičiau pranešimą Ekspertų tarybai Federacijos Taryboje, kur atsakiau į visus pateiktus klausimus. Perskaitykite "Neutronik.ru" svetainę, ten viskas pateikta, o kaip įtikinti klientą, žiūrėkite vaizdo įrašą.

10. Šiuo metu yra daug tokių prietaisų, kodėl turėčiau pirkti šį?

Atsakymas: Nes tai geriausias prietaisas – lyginant su mašinomis  - juk skaitote mašinų charakteristikas - valdymas, greitis, kitos opcijos, saugumas, ekonomiškumas, kaina, tiesiog pagal analogiją reikia palyginti savybes ir pasirinkti geriausią, ir geriausia šiandien NEITRONIK, žinoma, gal rytoj kažkas padarys geriau, aš tik pasidžiaugsiu, nes niekas konkurencijos neatšaukė. Jei paprasčiau, NEITRONIK yra "Porsche", o likusieji yra "Žiguli"

MG-04М
18 Prekės