• Laukiame pristatymo

Xiaomi Mi TDS PEN vandens kokybės matuoklis

Xiaomi-Mi

15,99 €
Su mokesčiais
Kaina per aukšta? Pasiūlykite savo kainą.

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Jūsų pasiūlymas priimtas. Patikrinkite el. paštą.

  • Vietoj kablelio naudokite tašką
  •     *Privalomi laukai

Įkeliama

Kiekis
Laukiame pristatymo
Skaitmeninis Xiaomi Mi TDS PEN vandens kokybės matuoklis

Naudojantis šiuolaikinėmis technologijomis, galima susikurti sveikesnę aplinką. Apie 60% mūsų kūno sudaro vanduo, todėl svarbu gerti geros kokybės vandenį. 
Skaitmeninis (TDS) vandens kokybės matuoklis skirtas tikrinti vandens kokybę, rodo bendrą ištirpusių kietųjų medžiagų dalelių tirpale koncentraciją.

SAVYBĖS

Ekonominis modelis, idealiai tinka galutiniams vartotojams.
Itin efektyvus ir tikslus - patobulintos mikroprocesoriaus technologijos dėka.
Matuoklius galima iš naujo kalibruoti, naudojant mini atsuktuvą.

Labai stiprus ir tvirtas.

KILMĖS ŠALIS: Kinija
GARANTIJA: 12 mėnesių
TDS reiškia „ištirpusias kietąsias medžiagas“, į kurias įeina tirpios druskos, tokios kaip kalcis, magnis ir kt., joniniai organiniai junginiai, tokie kaip amonio acetatas, natris ir kt., ir metalų jonai, tokie kaip chromas, cinkas, švinas, varis ir kt. TDS matuojamas PPM, reiškiančiu „milijonines dalis“, arba tik mg / L, reiškiančiu „miligramus litre“. Iš esmės, kuo mažesnis rodmuo, tuo grynesnis jūsų vanduo. PSO sako, kad bet koks vanduo, kurio rodmuo mažesnis nei 300 ppm, yra tinkamas gerti. Nors jūs galite gerti bet kokį vandenį iki maždaug 1000 ppm. Teoriškai. Tačiau jame gali būti kenksmingų cheminių medžiagų. 
TDS galima sumažinti praleidžiant vandenį per atvirkštinio osmoso sistemą (RO). Geras RO filtravimo įrenginys gali sumažinti ištirpusių kietųjų medžiagų kiekį daugiau kaip 90%. TDS matuoklis gali patikrinti jūsų vandens grynumą, tačiau jis negali patikrinti tokių dalykų kaip bakterijos, virusai ir kitos kenksmingos medžiagos. Su TDS matuokliu galite patikrinti, ar gerai veikia jūsų vandens valymo įrenginys. Ar sumažina ištirpusių kietųjų medžiagų kiekį? Pirmiausia išbandykite vandenį iš čiaupo ir palyginkite su išvalytu vandeniu.

NAUDOJIMO BŪDAS

„Xiaomi Mi TDS Pen“ lengva naudoti. Jame jau sumontuotos baterijos, kad galėtumėte naudoti tiesiai išėmę iš dėžutės. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įpilti į puodelį vandens, kurį norite patikrinti. Tada paspauskite mygtuką, kad įjungtumėte matuoklų, įsitikinkite, kad rodoma reikšmė lygi nuliui. Tada įdėkite į vandenį. Jums tereikia palaukti kelias sekundes. 
Skystųjų kristalų ekranas parodys vandens grynumą ppm vienetais (1ppm (parts per million)~ 1mg/l).

RODMENŲ PAAIŠKINIMAI (VANDENS KOKYBĖ)

0-25 – gera (tokios kokybės vanduo vanduo būna apdorojus šiais būdais: distiliavimas/atbulinis osmosas/zerowater filtrai)
25-100 – pakankamai gera
100 - 200 - prasta
300-600 – bloga
600-999 – ypatingai bloga

SPECIFIKACIJOS

Automatinio išjungimo funkcija: matuoklis automatiškai išsijungia po 10 minučių, kai nenaudojate.
Matavimo diapazonas: 0–9990 ppm. Nuo 0–999 ppm skiriamoji geba yra 1 ppm. Nuo 1000 iki 9990 ppm, skiriamoji geba yra 10 ppm žingsniais, parodyta mirksinčiu „x10“ vaizdu.
Ekranas: lengvai skaitomas LCD ekranas.
Gamyklinis kalibravimas: matuoklis kalibruojamas 342 ppm NaCl tirpalu. 
Spalva: balta
Svoris: 27,4g 
Vartotojai TDS vandens reikšmes mato skystųjų kristalų ekrane, esančiame viršutinėje dalyje.
Įtaisą maitina dvi baterijos, esančios gale. Baterijų skyriaus viduje yra „Xiaomi“ logotipas.
Rodmuo stabilizuojasi per maždaug tris sekundes, patikrinus vandenį šiuo prietaisu. Matuoja vandens kokybę milijoninėmis dalimis. Naudingas tiriant geriamojo vandens kokybę (nepakeičiamas naudojant vandens valymo fitrus), taip pat laboratoriniams tikslams, akvariumams, baseinams, valgio ruošimui. Kuo žemesnis yra TDS lygis vandenyje, tuo efektyviau Jūsų kūno ląstelės pasisavina geriamą vandenį. Kuo aukštesnis TDS lygis vandenyje, tuo didesnė galimybė, kad vandenyje bus kenksmingų teršalų, galinčių sukelti pavojų Jūsų sveikatai arba apsunkinti vandens molekulių įsisavinimą ląstelių lygmenyje.
„Xiaomi“ yra gerai žinoma elektronikos įmonė. Jie gamina išmaniuosius telefonus, nešiojamuosius kompiuterius ir kitus elektroninius prietaisus. "Mi TDS Pen Tester“ yra dar vienas iš jų gaminių. Kaip rodo pavadinimas, jis atrodo kaip rašiklis, nors yra šiek tiek didesnis. Viename gale yra dangtelis, apsaugantis elektrodo jutiklius. Kitas galas skirtas dviem keičiamomis baterijoms. Yra nedidelis LCD ekranas. Norėdami įjungti matuoklį, tiesiog paspauskite mygtuką. Rodmuo turėtų būti lygus nuliui. Po kelių minučių jis išsijungs arba galite tiesiog dar kartą paspausti mygtuką.
Xiaomi-Mi

Charakteristikos

Vandens kokybės matuoklis
YRA
Nitratų kiekio matuoklis
NĖRA
Radiacijos matuoklis
NĖRA
Elektromagnetinio lauko matuoklis
NĖRA