• Laukiame pristatymo
Buitinis aliejaus spaudimo presas YODA HOME PRO SILVER

Buitinis aliejaus spaudimo presas YODA HOME PRO SILVER

YODA PRO SILVER

270,00 €
Su mokesčiais
Kaina per aukšta? Pasiūlykite savo kainą.

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Jūsų pasiūlymas priimtas. Patikrinkite el. paštą.

  • Vietoj kablelio naudokite tašką
  •     *Privalomi laukai

Įkeliama

Kiekis
Laukiame pristatymo

Įtampa: 230 V, 50 Hz
Variklio galia: 180 W
Šildymo elementai: 300 W
Technologija: šaltas spaudimas 
Spaudimas: šildymo elementas ir spaudimo velenas
Valdymas: CPU, ECB, temperatūros zondas ir terminė apsauga
Matmenys: 355x178x265 mm
Svoris: 6,8 kg

GARANTIJA
: 2 metai

GAMINTOJAS: Yoda group (Korėja)

Yoda yra patikimas aliejaus spaudimo presas, skirtas naudoti namuose. Jis kompaktiškas, tačiau turi stiprų variklį ir visas didelės, didelių gabaritų pramoninės aliejaus spaudimo mašinos savybes. Jis sukurtas taip, kad būtų ilgaamžis ir našiai veiktų, todėl galite turėti savo šalto spaudimo aliejų patogiai įsitaisę namuose. Našumas svyruoja nuo 30 iki 80 %, priklausomai nuo įdėtų ingredientų ir juose esančio aliejaus kiekio.

Jame yra septyni išankstiniai nustatymai, kurie palengvina jūsų darbą, tereikia paspausti tinkamą mygtuką ir kiekvienas nustatymas bus sureguliuotas pagal pasirinktą ingredientą. Iš anksto nustatyti šie: žemės riešutai, sezamas, saulėgrąžų sėklos, rapsų sėklos, linų sėmenys, graikiniai riešutai, mišinys.

Kiekvienas nustatymas atitinka vieną iš įprastų ingredientų, kuriuos galima išspausti. Jei jūsų ingredientas neįtrauktas į sąrašą, galite naudoti nustatymą "mišinys". Nustatymai skiriasi vienas nuo kito, nuo ingrediento tekstūros ir aliejaus kiekio priklauso temperatūra, naudojama spaudimo velenui įkaitinti, ir reikiamas spaudimo slėgis. Aliejaus presas "Yoda" yra šalto spaudimo aparatas, iš jo išgaunamas ypač tyras aliejus, kurio temperatūra yra žemesnė nei 40 Celsijaus laipsnių.

Tačiau ne visada pavyksta pašalinti likučius; jei perdirbamas ingredientas yra labai kietos tekstūros, "Yoda" aliejaus presas įkaitina spaudimo veleną iki 100 Celsijaus, kad būtų galima pašalinti likučius. Priklausomai nuo ingrediento, aliejaus išspaudimo iš 100 g ingrediento spaudimo trukmė svyruoja nuo 3 iki 5 minučių (pavyzdžiui, aliejaus išspaudimo iš sezamų trukmė yra trumpesnė nei iš graikinių riešutų). Kadangi naudojama šalto spaudimo technologija, gaunamas grynas, nerafinuotas aliejus, kuriame išsaugomos visos vertingos medžiagos: fermentai, vitaminai, mineralai, riebalų rūgštys ir kt.

Be to, aliejus išlaiko natūralų kvapą ir skonį, todėl jis pagerina maisto ar salotų skonį. Šviežias aliejus nėra skaidrus, jame yra nuosėdų, kurios nusėda ant indo dugno, jei kurį laiką nemaišomas. "Yoda" gali išgauti aliejų iš: saulėgrąžų sėklų, moliūgų sėklų, žemės riešutų, graikinių riešutų, lazdyno riešutų, makadamijos riešutų, sezamų, linų sėmenų, sėmenų sėmenų, ispaninio šalavijo, kanapių, dehidratuotų kokosų ar žalių alyvuogių.

YODA
YODA PRO SILVER

Charakteristikos

PREKĖS ŽENKLAS
Yoda