×

Teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Buitinis aliejaus spaudimo presas YODA HOME PRO BROWN

Buitinis aliejaus spaudimo presas YODA HOME PRO BROWN


Šią prekę galima įsigyti mokant grynais pristatymo metu
259,99 €

Įtampa: 230 V, 50 Hz
Variklio galia: 180 W
Šildymo elementai: 300 W
Technologija: šaltas spaudimas 
Spaudimas: šildymo elementas ir spaudimo velenas
Valdymas: CPU, ECB, temperatūros zondas ir terminė apsauga
Matmenys: 355x178x265 mm
Svoris: 6,8 kg

GARANTIJA
: 2 metai

GAMINTOJAS: Yoda group (Kinija)

PREKIŲ PIRKIMAS LIZINGU

Kiekis
Išparduota

"Yoda" yra patikima aliejaus spaudimo mašina, skirta naudoti namuose. Presas yra kompaktiškas, bet turi galingą variklį ir visas didelių gabaritų pramoninių spaudimo mašinų savybes. Dabar galite turėti savo šaltai spaustą aliejų namuose. Spaudimo kokybė svyruoja nuo 30 iki 80%, priklausomai nuo naudojamų ingredientų ir aliejaus kiekio juose.

Yra septyni parengti nustatymai, kurie palengvina jūsų darbą, tiesiog turite paspausti dešinįjį mygtuką, o kiekvienas nustatymas bus reguliuojamas pagal pasirinktą ingredientą. Parengti nustatymai yra: žemės riešutai, sezamas, saulėgrąžų sėklos, rapsų, linų sėmenų, graikinių riešutų, ir mišiniai.

Kiekvienas nustatymas atitinka vieną iš bendrų sudedamųjų dalių, kurias galima spausti. Jei jūsų ingrediento nėra sąraše, galite naudoti "mišiniams" parengtą nustatymą. Nustatymai skiriasi vieni nuo kitų, dėl ingredientų tekstūros ir aliejaus kiekio, kuris lemia temperatūrą, naudojamą spaudimo velenui šildyti, ir reikiamam spaudimo slėgiui. "Yoda" aliejaus presas yra šalto spaudimo, ​​išeinantis aliejus yra neperdirbtas, jo temperatūra yra mažesnė nei 40 Celsijaus.

Tačiau likusios liekanos visada turi būti pašalinamos todėl, kad jei sudedamosios dalys, kurias perdirbiate, yra labai kietos tekstūros, Yoda aliejaus presas šildo spaudimo veleną iki 100 Celsijaus, kad būtų galima išimti likučius. Priklausomai nuo ingrediento, laikas, reikalingas išspausti aliejų iš 100 g ingredientų, yra nuo 3 iki 5 minučių (pvz., išspausti aliejų iš sezamų reikia mažiau laiko, nei iš graikinių riešutų). Kadangi naudojama šalto spaudimo technologija, aliejus yra grynas, nerafinuotas, jame išlaikomi visi vertingi komponentai: fermentai, vitaminai, mineralai, riebalų rūgštys ir t.t.

Be to, jis išlaiko natūralų kvapą ir skonį, todėl jis pagerins jūsų maisto ar salotų skonį. Šviežias aliejus nėra skaidrus, jis turi nuosėdų, kurios nusėda ant dugno. "Yoda" gali spausti aliejų iš: saulėgrąžų, moliūgų sėklų, žemės riešutų, graikinių riešutų, lazdyno riešutų, makadamijų riešutų, sezamo, linų sėklų, sėmenų, chia, kanapių, dehidratuoto kokoso arba žalių alyvuogių.

YODA PRO BROWN

Naujos paskyros registarvimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį