×

Teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Moringa

Moringa pasižymi didelės koncentracijos įvairių maistinių medžiagų kiekiu. Jos sudėtyje aptikti 46 antioksidantai, 35 priešuždegimiškai veikiančios medžiagos. Jose yra nepakeičiamųjų amino rūgščių bei omega 3, omega 6 ir omega  riebiųjų rūgščių. 27% moringos masės sudaro virškinami augaliniai baltymai. Moringa gali būti naudinga sportininkų mitybai.  Moringa slopina apetitą. Joje daug fermentų, todėl manoma, jog ji gali duoti naudos lieknėjantiems. Moringoje gausu chlorofilo, kuris gerina kraują.

Aktyvūs filtrai

Moringa milteliai 500 g

Kaina 20,00 €
VIVANUTRIA moringa milteliai. Maisto papildas. Grynasis kiekis 500 gMoringa milteliai. Naudotos dalys: lapaiNaudojimas: 5 g kasdien. Užgerkite...