Prieskonių mišinys - druskos gėlė (Fleur de Sel) su pipirais ir prieskoniais 50 gr perdirbtoje pakuotėje

8847103555356

2 Prekės
9,30 €
Su PVM
Kaina per aukšta? Pasiūlykite savo kainą.

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Jūsų pasiūlymas priimtas. Patikrinkite el. paštą.

  • Vietoj kablelio naudokite tašką
  •     *Privalomi laukai

Įkeliama

Kiekis

Paruoštas naudoti saulėje džiovintų „Kampot Fleur de Sel“, „Kampot Pepper“ ir maltų prieskonių mišinys. Dėti tiesiai į prieskoniuojamą raudoną mėsą, žuvį, salotas. Keli kristalai, paberti lėkštėje, prieš pat patiekiant, prideda subtilų prieskonį.

Supakuota į sandarų maišelį, įdėtą į perdirbtą popierinį maišelį. Perdirbamo popieriaus etiketė.

SAUGOJIMO BŪDAS: Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, apsaugotoje nuo šviesos ir drėgmės

GRYNAS SVORIS 50 g

KILMĖS ŠALIS: Kilmė: La Plantation Farm, Kampot provincija, Kambodža.

Druska gaunama iš šeimos valdomų druskos laukų, kurie pasižymi išskirtinėmis klimato sąlygomis. Dėl trapios kristalinės tekstūros renkama rankomis ir porą dienų džiovinama saulėje. Kampoto druskos gėlei (Fleur de Sel) naudingos išskirtinės klimato sąlygos. Tai 100% produktas iš gamtos, kuris nėra apdorojamas. Mažiau sūrus nei pusbrolis iš Guérande.

Druskos gėlė su „Kampot“ pipirais ir prieskoniais yra paruoštas naudoti mišinys. Prieskoniai sumalami ir nedelsiant supakuojami, kad išliktų visi aromatai. Citrinų natos nuostabiai derės su garinta žuvimi ir alyvuogių aliejumi. „Flur-de-sel“ ir pipirų traškumas pagerins kepsnius, šaltą mėsą, salotas arba kaip Kambodžoje galite pagardinti šviežius vaisius, tokius kaip ananasai, melionai ar persikai.

Paragauk dabar!

Atidarius pakuotę, rekomenduojame laikyti uždarytame inde, apsaugotame nuo šviesos ir drėgmės, kad išlaikytų savo skonį ir traškumą.

LaPlantation
8847103555356
2 Prekės