×

Teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

  • -0,50 €
Maistas pagal gamtos dėsnius. Kelias į natūralią mitybą (RU)

Maistas pagal gamtos dėsnius. Kelias į natūralią mitybą (LT)

Šią prekę galima įsigyti mokant grynais pristatymo metu
9,99 €
9,49 € Sutaupykite 0,50 €
Su mokesčiais
Michailas Sovetovas - diplomuotas gydytojas, urologas. Šiuo metu jis gydo žmones natūraliais būdais: mityba, organizmo valymu, fiziniais pratimais. Įkūrė sveikatos mokykla - nemokamą interneto projektą apie sveiką gyvenseną ir natūralius organizmo gydymo metodus.
Kiekis

Mieli skaitytojai, pristatome knygą, kuri keičia požiūrį į mitybą ir organizmo darbo principus. Knygos autoriaus žinios ir perduodama informacija gerina gyvenimo ir sveikatos kokybę. Yra tikimybė, kad jei vadovausitės šios knygos autoriaus pateikiamais mitybos ir gyvensenos principais, jūs pats stipriai pasikeisite. Išsamiai pateikta informacija pakeis supratimą kas yra ligos, koks maistas mums tinkamiausias, kas yra vaisiai, daržovės, toksinai, gleivės ir t.t.

Gyvenkime suvokdami ką valgome ir kodėl tai darome.

Tvirtos jums sveikatos ir švaraus organizmo.

Ar gydytojai dažnai klausia tavęs apie mitybą ir dietą? Labiausiai tikėtina, kad tai atsitinka labai retai. Knygoje autorius bando paaiškinti, kokia mityba prisideda prie organizmo stiprinimo, o kokia, priešingai, skatina ligų vystymąsi.
Michailas Sovetovas yra įsitikinęs, kad gerą sveikatą gali suteikti tik natūrali mityba, kurią gamta skyrė žmogui, kaip biologinei rūšiai.

Gyvenk pagal gamtos įstatymus - ir tu būsi sveikas.

SOVETOV
899 Prekės