×

Teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Boris Grinblat. DIAGNOZĖ - VĖŽYS GYDYTIS AR GYVENTI? Alternatyvus požiūris į onkologiją

Boris Grinblat. DIAGNOZĖ - VĖŽYS GYDYTIS AR GYVENTI? Alternatyvus požiūris į onkologiją

Šią prekę galima įsigyti mokant grynais pristatymo metu
6,99 €
Su mokesčiais

Boris Grinblat (g. 1964 m.) – natūropatas, praktikuojantis alternatyviosios medicinos gydytojas.

Ši autoriaus knyga padės suprasti, kas yra sveikata natūropatijos požiūriu, paskatins prisiimti atsakomybę už savo ir artimųjų sveikatą bei užkirsti kelią ne tik vėžiui, bet ir kitoms ligoms atsirasti.

Kiekis

Nereikia išsigąsti knygos pavadinimo, ši knyga - visų pirma apie sveikatą. Kodėl išsivysčiusiose šalyse žmonės daug dažniau ir anksčiau suserga? Autorius kviečia į pažintį su savo organizmu. Kaip reikia gydytis? O gal reikia prevencijos? Kodėl žmonės visiškai pasikliauja brangiu gydymu, kuris turi labai didelį šalutinį poveikį? Ar yra alternatyvų? Autorius iškelia klausimus ir pateikia aiškius, drąsius atsakymus. Knygoje iškeliamos problemos skatina mąstyti, analizuoti ir gyventi kitaip. Skatina diskutuoti. Galima sutikti su autoriumi, galima jam prieštarauti, tačiau abejingų knyga nepalieka. Autorius neduoda kategoriškų nurodymų. Jis sako: „Jūs turite pasirinkimą“. Pasirinkimą - sirgti ar gyventi sveikai.

GRINBLAT
488 Prekės