WWW.VIVA24.LT
Prekiaujame ypač klientų mėgstamais aplinkos kontrolės prietaisais SOEKS (nitratų testeriai, vandens kokybės matuokliai, radiacijos ir elektromagnetinių laukų matuokliai) ir apsauga nuo elektromagnetinės spinduliuotės NEITRONIK. Taip pat maisto papildais VIVANUTRIA, kurių asortimente aukštos kokybės spirulina, chlorelė, kviečių ir miežių želmenys, acai ir goji uogos bei kt.  Šie produktai visiškai natūralūs, juose nerasite dirbtinių dažiklių, skonių ir kvapų, cheminių priedų ir sintetinių konservantų. Čia rasite ne tik maisto papildų, įrenginių, reikalingų sveikam gyvenimo būdui, bet ir literatūros sveikos mitybos ir gyvensenos temomis.

WWW.OSMOSAS.LT
Jeigu Jums kyla klausimas „kodėl grynas vanduo toks svarbus žmogaus organizmui?“, mes į jį atsakysime ir pasiūlysime optimaliausius vandens gryninimo sprendimus namams, biurams, įmonėms.  Pas mus galite įsigyti buitinės vandens valymo įrangos.

WWW.DISTILIATORIAI.LT
Vandens distiliavimo įrengimai bei priedai jiems. Distiliuotas vanduo - gryniausias, nes jame nėra jokių priedų ir priemaišų. Distiliavimas yra praktiškiausias iš vandens gryninimo metodų, nes šio proceso metu metu patikimai pašalinamos visų tipų priemaišos.

WWW.BLEND.LT
El. parduotuvė siūlanti sveiko maisto gamybos sprendimus žmonėms, gyvenantiems sveiką gyvenimą ir tiems, kas ieško aukštos kokybės, nepriekaištingai veikiančios virtuvės įrangos. Mūsų siūlomi trintuvai ir sulčiaspaudės – tai technologiškai pažangūs, elegantiško dizaino ir patentuotų technologijų prietaisai, kuriuos naudodami pagaminsite aukštos maistinės vertės produktus. Čia galima įsigyti smulkios virtuvės technikos - nepakeičiamų pagalbininkų, kai reikia paruošti sveiką ir šviežią maistą: trintuvų, lėtaeigių sulčiaspaudžių, miltų malūnų, dribsnių malūnėlių, aliejaus spaudimo presų ir pan.

WWW.GUVEINIS.LT
Internetinė prekyba funkciniu maisto produktu pagamintu iš pūslėtojo guveinio - fukusu. Pūslėtasis guveinis (fukusas) turi daugybę prevencinių ir gydomųjų savybių. Taip yra dėl jame esančio didelio kiekio lengvai įsisavinamos formos biologiškai aktyvių medžiagų: alginatai, fukoidanas, makro ir mikroelementai bei vitaminai.