×

Teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

UAB DREMA

Adresas:  Savanorių pr. 175, 50177 Kaunas, antras aukštas

Įmonės kodas: 135548616
PVM kodas: LT355486113

A/s LT323500010003761602 PAYSERA.LT

Įsakymo dėl maisto tvarkymo subjekto registracijos Nr. 33MTSPĮ-79
Maisto tvarkymo subjekto atpažinimo Nr. 190011717

Dėkojame, kad apsilankėte el. parduotuvėje viva24.lt.

Tai yra viena iš UAB DREMA el. parduotuvių. Mūsų bendrovė, sukaupusi ilgalaikę ir įvairiapusę prekybinę patirtį, pastaraisiais metais vysto keletą prekybos krypčių: kokybiški akumuliatoriniai ir elektriniai įrankiai medienos apdirbimo, statybos ir baldų pramonei, tokie kaip FESTOOLMETABOBOSCH ir kt., bei prekės sveikai gyvensenai bei mitybai ir laisvalaikio bei sporto prekės.

Prioritetiniai prekių segmentai – buitinė vandens valymo įranga bei naujausios jos technologijos, t.y. vandens gryninimo filtrai, distiliavimo įrengimai, osmosinės sistemos, jonizatoriai, vandens dezinfekavimas, prisotinimas vandeniliu ir kt. Esame ZEROWATER vandens filtrų platintojai Lietuvai, Latvijai ir Estijai. Prekiaujame ypač klientų mėgstamais aplinkos kontrolės prietaisais SOEKS (nitratų testeriai, vandens kokybės matuokliai, radiacijos ir elektromagnetinių laukų matuokliai) ir apsauga nuo elektromagnetinės spinduliuotės NEITRONIK.

Pas mus galima įsigyti smulkios virtuvės technikos - nepakeičiamų pagalbininkų, kai reikia paruošti sveiką ir šviežią maistą: trintuvų, lėtaeigių sulčiaspaudžių, miltų malūnų, dribsnių malūnėlių, aliejaus spaudimo presų ir pan.  

Susipažinti su produkcija galima el. parduotuvėse:
DISTILIATORIUS.LT OSMOSAS.LT ZEROWATER.LTBLEND.LT , VIVA24.LTAQUAPEM.EU, o prekes apžiūrėti - salone, Kaune, Savanorių pr.175, antrajame aukšte.

Visos siūlomos prekės, pradedant sporto ir laisvalaikio inventoriumi, o baigiant vandens gryninimo prietaisais bei smulkia buitine technika, yra pačių išbandyti, kasdien naudojami, o asortimentas suformuotas remiantis asmenine patirtimi. Mūsų tikslas – tiekti vartotojams, tik saugias, kokybiškas ir patikimas prekes bei išsamią informaciją apie jas. 

Esame įkūrę sporto įranga prekiaujančias e-parduotuves šioms sporto šakoms: SKVOŠUIPAPLŪDIMIO TENISUI, specializuotą parduotuvę VIENARAČIAMS.

Vystome internetinę prekybą funkciniu maisto produktu pagamintu iš pūslėtojo guveinio - fukusu - GUVEINIS.LT

Pirkti mūsų parduotuvėse saugu, visos e-parduotuvės, kurioms patikite savo asmens duomenis apsaugotos SSL sertifikatais, kurie naudojami saugiam duomenų perdavimui tarp serverio ir naršyklės.

    Naujos paskyros registarvimas

    Jau turite paskyrą?
    Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį