×

Teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Buitinis aliejaus spaudimo presas YODA AFFORDABLE

Buitinis aliejaus spaudimo presas YODA AFFORDABLE

Šią prekę galima įsigyti mokant grynais pristatymo metu
209,99 €
Su mokesčiais

Įtampa: 230 V, 50 Hz
Variklio galia: 125 W
Šildymo elementas: 375 W
Technologija: šaltas sraigtinis spaudimas
Spaudimas: kaitinimo elementas ir spaudimo velenas
Valdymas: CPU, ECB, temperatūros zondas ir šiluminė apsauga
Matmenys: 300x180x350 mm
Svoris: 4,8 kg

GARANTIJA
: 2 metai

GAMINTOJAS: Yoda group (Kinija)

PREKIŲ PIRKIMAS LIZINGU

Žaliavų aliejui spausti galite įsigyti paskambinę tel. Nr.: +370 698 00813 
arba susisiekę el. paštu: [email protected]

Siūlomos žaliavos:

Ekologiškos moliūgų
Ekologiškos saulėgrąžų
Juodgrūdės (Nigela sativa)
Nelukštentos kanapių sėklos

 

Kiekis

„Yoda Affordable“ buvo sukurtas ir pagamintas tam, kad padėtų jums pakeisti savo mitybos įpročius ir gyvenimą padarytų sveiką ir laimingesnį . „Yoda“ yra viskas ko reikia patogiai ruošiant aliejų savo namuose naudojantis revoliuciniu prietaisu, kurį labai paprasta naudoti, jis yra patikimas ir nebrangus. Didžioji aliejaus, parduodamo prekybos centruose, dalis, yra perdirbti aliejai. Šis procesas pašalina maistines medžiagas, rafinuotas aliejus yra skaidrus ir neturi nuosėdų, jis visai neatrodo kaip šalto spaudimo aliejus ir akivaizdžiai neturi tokios pačios maistinės vertės. Kasdien kepame aliejuje ar gardiname juo įvairias salotas. Aliejus daro mūsų maistą malonesnį. Tad kodėl gi ne naudoti geriausio aliejaus. „Yoda“ už prieinamą kainą dabar gali įsigyti visi norintys ir siekiantys ilgesnio, sveikesnio ir laimingesnio gyvenimo.

„Yoda Affordable“ yra universalus prietaisas, kuriuo galima spausti aliejų iš saulėgrąžų, moliūgų, aguonų, linų sėmenų, sezamo sėklų, kanapių sėklų, graikinių riešutų, lazdyno riešutų, žemės riešutų, migdolų, makadamijos riešutų ir kt. Nereikia skaityti knygų, kaip valdyti šį prietaisą, nes viskas yra paprasta, tereikia sudėti ingredientus ir paspausti mygtuką START. Norint išvalyti prietaisą, tiesiog reikia išimti visas metalines dalis, jas išvalyti naudojant priedus, esančius aliejaus spaudimo mašinos dėžutėje, ir padėti juos ten, kur jie galėtų išdžiūti.

Aliejaus išeiga gali būti net 75%, tai reiškia, kad „Yoda Affordable“ išspaudžia net 75% ingredientų svorio, priklausomai nuo ingredientų rūšies. Sėklų ir riešutų aliejaus kiekis yra skirtingas, todėl vienų išeiga bus didesnė, kitų - mažesnė. Pavyzdžiui, perdirbant graikinius riešutus, gaunama didesnė  išeiga, nei perdirbant tą patį linų sėmenų kiekį.

Spaudimo sistemoje sėkloms ir riešutams perdirbti ne naudojami cheminiai tirpikliai ar aukšta temperatūra, todėl išspaustas aliejus yra grynas natūralus aliejus. Galite laikyti tai šaltai spaustu aliejumi, nes gauto aliejaus temperatūra niekada nebūna aukštesnė nei 40 laipsnių Celsijaus. Likučiai išstumiami naudojant sistemą, kuri įkaitina išstūmimo veleną iki 80 laipsnių, todėl kietos atliekos suminkštėja. Tačiau tai neturi jokios įtakos jūsų aliejui, jame išsaugota viskas, ką gero gamta įdėjo į sėklas ir riešutus - fermentai, vitaminai, mineralai, riebalų rūgštys ir kt.

Priklausomai nuo naudojamų ingredientų, 100 g apdoroti reikia nuo 3 iki 5 minučių - pavyzdžiui, sezamą paruošite greičiau, nei tą patį graikinių riešutų kiekį. Prietaisui nereikia jokios priežiūros, jūs tiesiog turite jį kruopščiai išvalyti kiekvieną kartą, po sėklų ar riešutų spaudimo.

YODA
YODA AFFORDABLE
1 Vienetas

Duomenų lapas

PREKĖS ŽENKLAS
Yoda

Jums taip pat gali patikti