Aliejaus spaudimo presas OIL-01

OIL-01-200-TS

239,00 €
Su PVM
Kiekis
Laukiame pristatymo

Ši maža sraigtinė aliejaus spaudimo mašina yra pažangus aliejaus spaudimo įrengimas, pasižymintis dideliu aliejaus išgavimo greičiu, gera kokybe, paprasta konstrukcija ir nenutrūkstamu veikimu. Automatinis aliejaus spaudimo aparatas pagamintas iš 304 maistinio nerūdijančio plieno, turi didelio galingumo pramoninį variklį, puikiai apdoroja ir išspaudžia didelį aliejaus kiekį, yra lengvai valdomas. Šis aliejaus presas gali būti naudojamas spausti aliejų iš tokių žaliavų, kaip sojų pupelės, kokoso ir žemės riešutai, sezamo, saulėgrąžų, rapsų sėklos ir žalumynus. Šis presas nėra skirtas alyvuogių ir kanapių sėklų aliejui spausti, rinkitės galingesnį modelį.

Spaudžiamas aliejus neužkaitinamas (spaudžiama šalto spaudimo būdu), nepasiekia 40 laipsnių temperatūros, todėl tinka žaliavalgiams.

TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS

Medžiaga: 304 maistinis nerūdijantis plienas
Variklio galia: 200 W
Aukštis: 18,5 cm 
Ilgis: 43cm
Maitinimo šaltinio įtampa:220–240 V / 50 Hz
Bendras galingumas 400W
Talpa: 3–6 kg / val.
Svoris: 12kg
Įpakavimo dydis: (ilgis × plotis × aukštis) / (560 × 295 × 370) mm


PAKUOTĖJE Aliejaus presas ir priedai (kaip paveikslėlyje)

GARANTIJA 

Varikliui ir kitoms dalims - 24 mėn. (komerciniam naudojimui 1 metai)
Sraigtui, kaitinimo elementui ir termostatui (gamykliniams defektams) – 6 mėn.
Gavus prekę su gamykliniais defektais, prašome apie tai per 14 d. informuoti pardavėją.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

KILMĖS ŠALIS Kinija

PAGRINDINĖS FUNKCIJOS

Spaudimo procesas
1. Įjunkite šildymo jungiklį ir palaukite ne mažiau nei 10 minučių, atitinkamai prailginkite laukimo laiką šaltuoju metų laiku (niekada neišjunkite keisdami aliejų).
2. Sudėkite sausus ingredientus.
3. Paspauskite mygtuką „spausti“ ir spauskite aliejų.
4. Po spaudimo nuspauskite jungiklį „valymas“ ir laikykite ilgiau nei 20 sekundžių, tada sraigtą bus lengviau nuimti ir išvalyti; Jei nenuspausite valymo jungiklio, kai kamera atvės, viduje likę išspaudos sukietės ir užblokuos spaudimo strypą, jo bus neįmanoma išimti  ir išvalyti.
5. Jei spaudimo proceso metu nutrūksta elektros energija, išjunkite įjungimo jungiklį ir atjunkite maitinimo kištuką; po to kai vėl prijungsite maitinimo šaltinį, spauskite įjungimo jungiklį ir palaukite ne mažiau nei 10 minučių.
6. Išvalykite spaudimo kamerą su indų plovikliu ir vandeniu.
7. Atjunkite maitinimo laidą ir laikykite presą sausoje vietoje.
8. Išspaustas aliejus automatiškai atsiskiria palaikius per naktį kambario temperatūroje, aukštesnėje nei 15 laipsnių, jo nereikia filtruoti.

Proceso metu spaudžiamos žaliavos kartais sudaro oro tarpą tiekimo angoje, nes žaliava yra žalia ir jos paviršius nėra lygus, galite švelniai pastumti žaliavą.

Pastaba: būtina išjungti kaitinimo elementą, kai presas įjungtas ir veikia be žaliavų (tuščia eiga), nes kaitinimo elementas gali perdegti. Šiuo atveju kaitinimo elementui techninė ir pinigų grąžinimo garantija netaikoma.

DĖMESIO!

Niekada nekiškite pirštų ar kietų daiktų, tokių kaip metaliniai šaukštai į žaliavos tiekimo kamerą, kad pamaišytumėte žaliavas.

Šalto spaudimo buitinė aliejaus spaudimo mašina leis būti mažiau priklausomu nuo globalios maisto pramonės ir mėgautis natūraliais skoniais, nes namuose pagamintas aliejus yra skanesnis, turi geresnį aromatą už parduotuvėse esančias aliejaus rūšis.

Namuose gamintame aliejuje nebus pridėtinių, organizmui kenkiančių medžiagų. Nuo aliejaus gamybos būdo priklauso jo skonis ir jame esančių organizmui naudingų medžiagų kiekis. 

Namuose išspaustą aliejų galite gardinti įvairiomis žolelėmis ir prieskoniais.

OiLovers
OIL-01-200-TS

Duomenų lapas

PREKĖS ŽENKLAS
OiLovers