×

Teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Acerola (malpigija)

Acerola (Malpighia glabra) vyšnia yra augalas - vienas turtingiausių vitamino C šaltinių pasaulyje. Šis augalas auga šiaurinėje Pietų Amerikos dalyje ant nedidelių medžių ar krūmokšnių, o augalo uogos yra 1–2 cm skersmens, labai panašios į vyšnias. Acerola ypač populiari ir vertinama Brazilijoje, kur kartai iš kartos buvo perduodama informacija apie šių vaisių naudą, papildant ja kasdienį maistą ir gėrimus. Mitybos specialistai šiuo vaisiumi domisi dėl ypatingos jo sudėties. 100 g vaisių gali būti 1500- 4000 mg vitamino C, tai priklauso nuo malpigijų auginimo sąlygų, sunokimo. Taigi, galima teigti, kad vienas malpigijos vaisius užtikrina organizmo vitamino C poreikį parai.

Aktyvūs filtrai

Acerola (malpigija)...

Kaina 24,99 €
GALIOJIMAS IKI 2021 02 VIVANUTRIA malpigijos (acerola) milteliai. Maisto papildas. Grynasis kiekis 500 g Malpigijos milteliai. Sudedamosios...

Naujos paskyros registarvimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį